Лев: Аргентина е фаворит

Лев: Аргентина е фаворит

Германскиот селектор Јоаким Лев пред четвртфиналната пресметка против Аргентина, улогата на фаворит му ја префрли на противникот.…

Фиго го критикува Роналдо

Фиго го критикува Роналдо

Легендарниот португалски репрезентативец Луиш Фиго го критикуваше Кристијано Роналдо за неговото неспортско однесување по поразот од Шпанија…