МАКФАКС

Tag "анџелина џоли"

Анџелина Џоли има ново момче

Анџелина Џоли има ново момче

Daily news

Холивудската ѕвезда, Анџелина Џоли, поранешната сопруга на Бред Пит, според пишувањата на таблоидот „Ин Тач“, има ново момче. Таблоидот пишува дека Анџелина веќе извесно време е во романтична врска со

Прочитајте го целиот напис
18.04.2017

Новите тетоважи на Анџелина Џоли не и го спасија бракот

Новите тетоважи на Анџелина Џоли не и го спасија бракот

Занимливости

Не е тајна дека холивудската актерка Анџелина Џоли е голем љубител на тетоважи и дека досега своето тело го има украсено со најмалку 15 цртежи. Неколку месеци пред разводот, Анџелина

Прочитајте го целиот напис
14.03.2017

Анџелина Џоли проговори за разводот

Анџелина Џоли проговори за разводот

Занимливости

Анџелина Џоли прв пат проговори за разводот со Бред Бит и како разделбата влијае врз нивните шест деца. Славната актерка и режисерка моментално се наоѓа во Камбоџа каде го промовира

Прочитајте го целиот напис
20.02.2017

Бред Пит ја обвини Анџелина дека не го штити приватниот живот на нивните деца

Бред Пит ја обвини Анџелина дека не го штити приватниот живот на нивните деца

Занимливости

Бред Пит ја обвини Анџелина Џоли дека претерано го изложува приватниот живот на нивните деца, и затоа побара од судијата да утврди детали што ќе се однесуваат на децата во

Прочитајте го целиот напис
23.12.2016

Анџелина Џоли пропаѓа, лекарските прогнози не се добри

Анџелина Џоли пропаѓа, лекарските прогнози не се добри

Занимливости

Додека продолжува бракоразводната парница со Бед Пит и борбата за старателство врз децата, Анџелина Џоли, наводно спаднала на само 35

Прочитајте го целиот напис
30.11.2016

Сите лаги на Џоли: Не постојат докази дека Бред Пит го удрил синот Медокс

Сите лаги на Џоли: Не постојат докази дека Бред Пит го удрил синот Медокс

Занимливости

По неколкунеделната истрага, полицијата не успеа да најде ниту најмал доказ дека Бред Пит го нападнал 15-годишниот Медокс во тек

Прочитајте го целиот напис
18.11.2016

Затворена истрагата за “навредливо однесување“ на Бред Пит

Затворена истрагата за “навредливо однесување“ на Бред Пит

Занимливости

Истрагата за тоа дали актерот Бред Пит бил навредлив кон неговиот син во септември заврши без утврдување на престап, објавија

Прочитајте го целиот напис
10.11.2016

Макфакс е-билтен

Email *