МАКФАКС

Tag "трактор"

Старец од Конче починал откако се превртел со трактор

Старец од Конче починал откако се превртел со трактор

Црна хроника

  Старец на возраст од 81 година се превртел со својот трактор, а откако бил пренесен во болница, починал. Имено, во вторникот, во 21.15 часот во полициска станица Радовиш, дежурен

Прочитајте го целиот напис
22.03.2017

Маж починал откако се превртел со трактор

Маж починал откако се превртел со трактор

Црна хроника

  Маж на возраст од 45 години се превртел со тракторот што го возел, а од здобиените повреде, починал, соопшти полицијата. Имено, во неделата околу 10.40 часот на шумскиот пат

Прочитајте го целиот напис
20.03.2017

Жена е во животна опасност по пад од трактор

Жена е во животна опасност по пад од трактор

Црна хроника

  Радовишанка која се возела како сопатничка на трактор паднала по што се здобила со тешки телесни повреди и се наоѓа во животна опасност, соопшти полицијата. Имено, во четвртокот, околу

Прочитајте го целиот напис
16.12.2016

Макфакс е-билтен

Email *