МАКФАКС

Tag "унаи емери"

Мадридско полуфинале во ЛШ, Јувентус го извлече Монако

Мадридско полуфинале во ЛШ, Јувентус го извлече Монако

Daily news

УЕФА во петокот ги извлече полуфиналните двојки во Лигата на шампионите за оваа натпреварувачка сезона. Ланските финалисти, мадридските ривали, Реал и Атлетико, оваа година ќе играат меѓусебе во полуфиналето. Втората

Прочитајте го целиот напис
21.04.2017

ПСЖ нема да го менува Емери

ПСЖ нема да го менува Емери

Меѓународен

ПСЖ нема да го менува тренерот Унаи Емери и покрај дебаклот кој му се случи во осминафиналниот реванш во Барселона. „Емери ја има поддршката. Треба да ги подигнеме главите и

Прочитајте го целиот напис
11.03.2017

Макфакс е-билтен

Email *