Сопругата на Серхио Рамос најсексипилна жена на фудбалер

Сопругата на Серхио Рамос најсексипилна жена на фудбалер

Пред секој важен меч на фудбалскиот клуб Реал Мадрид, шпанските новини се преплавени со фотографии на Пилар Рубио, сопруга на Серхио Рамос, која навивачите ја сметаат за најубава жена на фудбалерите во Реал на сите времиња.

Пилар е атрактивна водителка и комичарка, а од познатиот фудбалер е повозрасна цели осум години. Тие се заедно од 2012 година и двајцата велат дека се вљубиле „на прв поглед“. /крај/мф/вс