Контакт

СЈО

Судот им ги замрзна становите на синовите на Силвана Бонева

Шефицата на СЈО, Катица Јанева, потврди дека е замрзнат имотот на синовите на поранешната пратеничка од ВМРО-ДПМНЕ, Силвана Бонева. Кривичниот...