21/01/2017

Најголемиот кошмар на Барак Обама, ќерката Малаја фатена на журка во Амстердам

Малаја Обама го прослави дипломирањето на средно училиште во Амстердам, а RadarOnline.com доби видео од нејзината „дива ноќ“. Најстарата ќерка на Обама, 18-годишната Малаја, била...

Ловци на вонземјани тврдат дека нашле марсовка во оваа фотографија од NASA.ВИДЕО

Ловци на вонземјани тврдат оваа слика покажува мртва жена облечена во фустан и дека сликата е направена на планетата на Марс. НЛО фанови бизарното место...

Побарале `грепки` место цвеќе за свадбата, добиле „Пасат“

  Даниел и Ивана Сизовски, на својата свадбена покана напишале дека претпочитаат грепки наместо цвеќе. На свадбата, на 26-ти ноември добиле 78 инстант лозови од...

Што треба да знаете кога се одлучувате за темен кармин

Есента ни влезе во секојдневието, а со тоа најави дека е време за сите безбројни кармини и сјаеви во бебешко розова или праска боја...

Дали ќе се оствари морничавото пророштво на баба Ванѓа со победата на Трамп?

Нострадамус од Балканот, слепата баба Ванѓа заради своето предвидување дека „Барак Обама ќе биде последниот американски претседател“, денеска е главна тема во редица странски...

Змија во авион: Отровен рептил предизвика паника насред лет

Отровна змија предизвика паника во авион откако падна од одделот за рачен багаж над главите на патницитете насред лет, пишуваат светските медиуми. Шокираните патници во...

ВИДЕО. Мараја Кери последната „жртва“ на 2016-та

Традиционалниот пречек на Новата година на њујоршки Тајмс сквер мина без инциденти благодарејќи на силното обезбедување, но концертот на телевизијата ABC се претвори во...

Рита Ора го изложи својот градник во проѕирен топ (Фото)

  Рита Ора неделава зазеде став против последниот потег на модниот свет според кој длабокото деколте официјално не е повеќе во мода. Рита Ора со гордост...

ВИДЕО.Заради оваа убавица цел свет следи временска прогноза

Милиони ширум светот секојдневно пратат временска прогноза, а на Мексиканците тоа им е омилена програма. Не толку за да видат какво време ги очекува,...

Анџелина Џоли пропаѓа, лекарските прогнози не се добри

Додека продолжува бракоразводната парница со Бед Пит и борбата за старателство врз децата, Анџелина Џоли, наводно спаднала на само 35 килограми и го загрозила...