Контакт

Виктор Јованов

  Артикли од Виктор Јованов

  Актуелно

  Црна хроника1 час

  Син го пронашол татка си обесен во гаража во Скопско

  Вчера во 15:15 часот во СВР Скопје било пријавено дека во скопско село 27-годишно лице во гаража го пронашло обесен...

  Регион2 часа

  Забранет влез во Грција преку „Евзони“ од 22 до 6 часот наутро

  Министерството за внатрешни работи извести дека ќе биде забранет влезот во Грција преку преминот „Евзони“ од 22 до 6 часот...

  Македонија4 часа

  Во Геријатриската болница во Скопје 17 пациенти заболени од коронавирус

  Седумнаесет пациенти во ЈЗУ Специјализираната болница за геријатриска и палијативна медицина „13 Ноември“ во Скопје се позитивни на коронавирусот. „На 3.8.2020...

  Спорт4 часа

  Трагедија во Белград – почина кошаркарот на Звезда, Мајкл Оџо

  Нигерискиот центар на Црвена звезда, Мајкл Оџо почина во Белград на само 27 години, откако имал срцев удар на индивидуален...

  Свет5 часа

  Лукашенко тврди дека бил намерно заразен со Ковид-19

  Неколку дена по загадочната објава дека се бори против Ковид-19, без да ја напушти функцијата, белорускиот претседател Александар Лукашенко изјави...